Ara

Ünlü sesler Deezer’da ilan-ı aşk ettiler

Pop dünyasının ünlü sesleri Bilal Sonses, Aydilge ve Gökhan Türkmen, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel olarak aşk hikayelerini anlatan şarkıları Deezer’da paylaştılar.Gökhan Türkmen ve Eşi Sinem Türkmen

Seslendirdikleri şarkılar ile sayısız ilişkinin mimarı olan Bilal Sonses, Aydilge ve Gökhan Türkmen, global online müzik şirketi Deezer’da ilişkilerine özel aşk parçalarını yayınladılar. Sesleriyle kalpleri fetheden ünlü şarkıcılar müzikseverlere bugüne dek dinledikleri, ilişkilerinde iz bırakmış aşk şarkılarından oluşan listeler hazırladılar.


Aydilge ile eşi Utku Barış Andaç’ın 20 parçalık “Playlist of my Love” adlı listesinin ilk şarkısı “Sonsuz Sevgilim” olurken, ilişkilerinde iz bırakan şarkıları çalmadan önce kendi yorumlarını seslendirdiler. Çiftin favori şarkıları arasında Lana Del Rey’den “Born to Die” ile “Blue Jeans”, The Beatles’dan “All you need is love”, ve yeniden yorumladıkları “Bir Kadın Çizeceksin” yer alıyor.


Şarkılarıyla sayısız aşka ilham veren Gökhan Türkmen de eşiyle ilişkisinin yapı taşı olan şarkıları “Aşkın sesi by Gökhan Türkmen & Sinem Türkmen” adlı liste ile paylaştı. Çiftin 20 parçalık liste başı şarkısı Jacob Banks’dan Chainsmoking olurken, dikkat çeken diğer parçalar arasında Melek, Anlat Ona, Magic, Train ve dünya müziğinin dikkat çeken şarkıları bulunuyor.


Son dönemin dikkat çeken ismi olan Bilal Sonses ise ona aşkı anlatan şarkıları “Aşkın Sesi” listesiyle müzikseverler ile paylaştı. Sonses’in kendi şarkısı olan “Öpesim Var” 30 parçalık listenin başında yer alırken, Mustafa Ceceli’den “Sevgilim”, İrem Derici’den “Kalbimin tek sahibine”, Fikret Kızılok’tan “Gönül” dikkat çeken diğer parçalar arasında yerini aldı.


Tüm listelere Deezer kullanıcıları tarafından iOS; Android ya da masaüstü uygulamasından erişilebiliyor.


Abone Olun

  • Instagram

2020 Haber Sahnesi : Her hakkı saklıdır.