Ara

Domino's 1000 kişiyi işe alacak

Önümüzdeki dönemde lezzet elçisinden, mutfak personeline, restoran müdüründen dağıtım ekibine birçok farklı pozisyonda dev bir istihdam atılımı yapacak olan marka 1000 yeni kişiye istihdam sağlayacak.


Salgın döneminde franchise’ları tüm hızıyla çalışmaya devam eden Domino’s, herkesin evde kaldığı bu süreçte eve servise olan ilginin artması ile yüzde 15 ila 20 arasındaki satış artışı yakaladı. Türkiye dışında Azerbaycan, Gürcistan ve Rusya'nın da içinde bulunduğu DP Eurasia’da 10 aylık dönemde Türkiye yüzde 23,3 oranında büyüme yakalarken toplam satışlar 853,1 milyon liraya yükseldi.


Domino's 1000 yeni kişiye istihdam sağlayacak.


Doğu Anadolu’da yeni şubeler açılacak


Türkiye genelinde 545 restoranı ve 7.500’den fazla çalışanı bulunan Domino’s, lezzet elçisinden, mutfak personeline, restoran müdüründen dağıtım ekibine kadar birçok farklı pozisyonda eleman alacak. Büyüme planlarında 2021 yılı için önceliği Doğu Anadolu Bölgesi’ne veren Domino’s, Bitlis, Bingöl, Tunceli, Ardahan ve Muş’ta şube açmayı hedefliyor. Böylece içinde bulunulan pandemi gibi sıkıntılı bir dönemde açılacak yeni şubelerle pek çok kişiye iş imkanı sunuluyor.

Abone Olun

  • Instagram

2020 Haber Sahnesi : Her hakkı saklıdır.